VLHA - Rodinná cestovní kancelář Doporučený

Jsme rodinná cestovní kancelář s velkými zkušenostmi při organizování cyklovýletů po Evropě. Máme dvacet let zkušeností v oboru, pořádáme zájezdy, cyklovýlety a sportovní aktivity, spojené s přírodou a pohodovou atmosférou na našich akcích, což dokazuje mnoho spokojených zákazníků.

DOVOLTE, ABYCHOM SE PŘEDSTAVILI A PROZRADILI NĚCO O NÁS

Jsme manželé Hanka a Vlastík Hadrovi z Prostějova a založení naší malé rodinné cestovky bylo jen logickým vyústěním naší celoživotní záliby v cestování, lásce k přírodě, horám, sportovním aktivitám s přírodou spojených a všemu krásnému, co život na cestách přináší.

Zakarpatská Ukrajina 1996 - na vrcholu HoverlyZakarpatská Ukrajina 1996 – na vrcholu Hoverly
 
Brévent, Francie 1997 – v pozadí Mont Blanc

Jen nadšení by pro založení cestovky nestačilo. Můžeme se opřít o 20 let zkušeností, kdy jsme průvodcovali a organizačně zajišťovali mnoho cykloturistických a turistických zájezdů po celé Evropě pro různé outdoorové cestovní kanceláře.

Řeka Ochta, Rusko - 1997Řeka Ochta, Rusko – 1997

Za těch 20 let s námi vycestovalo mnoho klientů a těší nás, že jsme chápáni jako pohodová dvojice, která má připravený dobrý program, vytváří příjemné zázemí pro pohodovou dovolenou. Z mnoha klientů se stali za ta léta naši přátelé.

Burgundsko, Francie - 2008Burgundsko, Francie – 2008
Korsika, Francie - 2009Korsika, Francie – 2009
Umbire, Italie - 2011Umbrie, Italie – 2011

A ať se již rozhodnete s námi vyrazit na cyklozájezd, turistický výšlap do hor, na zážitkové ferraty, na relaxační vánoční trhy, koupání do lázní nebo na pořádnou zimní lyžovačku, můžete vždy počítat s tím, že se na vás budeme těšit ?

Jeseníky, na běžkáchJeseníky, na běžkách

 

Vaše Hanka a Vlastík

Další informace

Zobrazeno 240 krát